Черкаські рятувальники провели навчання у "Фрау Марти" (відео)

1 квітня черкаські рятувальники провели комплексне тактичне навчання з ліквідації наслідків аварії на хімічно-небезпечному підприємстві. Як повідомляють в управлінні ДСНС в Черкаській області, об`єктом навчань було обрано одне із найбільших потенційно-небезпечних підприємств міста ЗАТ «Фрау Марта».
За легендою навчань під час завантаження продукції холодильної камери автовантажник зруйнував аміакопровід, що призвело до його розгерметизації та викиду аміаку. Під час аварії постраждали двоє працівників підприємства, які отруїлися парами аміаку та потребували медичної допомоги. Хмара газоподібного аміаку, що вирвалася за межі підприємства загрожувала мешканцям навколишніх житлових будинків.

На місце події за підвищеним номером виклику прибули 2 пожежно-рятувальних відділення співробітників АРЗ СП. Рятувальники задіяні на навчаннях винесли із небезпечної зони потерпілих та передали їх медикам. Після цього встановили водяну завісу та провели осадження небезпечної хмари, що рухалась в напрямку житлового масиву.
03.04.2014 10:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter