Під Уманню затримали "Рено" з 20 тис. літрів "лівого" спирту

За повідомленням УДАІ в Черкаській області 26 березня о 9 годині ранку працівниками взводу ДПС ДАІ міста Умань капітаном міліції Василем Сліпенко та його колегами - старшим лейтенантом Анатолієм Швецом і молодшим лейтенантом міліції Сергієм Ковалем на 210 км автодороги Київ-Одеса був затриманий автомобіль «RENAULT» під керуванням 44-річного жителя Волинської області.

Під час несення служби на посту ДАІ інспектори помітили, як по дорозі державного значення рухається вантажний автомобіль з бортовим тентовим напівпричепом, а з нього витікає якась речовина. Зупинивши автомобіль, інспектор підійшов до водія, відрекомендувався, назвав причину зупинки та попросив документи на машину і вантаж.

Чоловік нібито сміливо надав документи на «RENAULT», але його поведінка та хвилювання викликали підозру.

Відразу помітивши дивну поведінку водія, інспектор почав більш детальніше розпитувати його про вантаж та місце кінцевої зупинки.

Правоохоронці були дуже здивовані, коли водій сам розповів, що перевозить у машині спирт та ще й без відповідних документів. У напівпричепі було 20 тис. літрів спирту. Після такого зізнання на пост ДАІ «Умань» була викликана слідчо-оперативна група Уманського райвідділу міліції. Автомобіль та вантаж було доставлено на майданчик тимчасового утримання.

Зазначену подію внесено до ЄРДР та розпочато кримінальне провадження за ст.204ч.1 КК України.
28.03.2014 14:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter