За добу в Канівському районі знайшли 11 вибухонебезпечних предметів

Як інформує управління ДСНС в Черкаській області, протягом доби в Канівському районі місцевими жителями виявлено 11 вибухонебезпечних предметів різного калібру.

Перше повідомлення надійшло з Канева де на території приватного домоволодіння на вул.Набережна під час проведення земляних робіт господарі виявили артилерійський снаряд діаметром 76 мм часів війни. За аналогічних обставин було виявлено 106 мм артилерійський снаряд на вул.Свердлова та 4 артилерійські снаряди калібром 82 мм в с.Келеберда.

Під час оранки земельних ділянок у с. Бобриця та с. Григорівка місцевими жителями було виявлено 3 артилерійські снаряди діаметром 75 мм та гранату Ф-1 часів Другої світової війни.

У с.Пшеничники дітвора під час перебування в лісосмузі виявила 75 мм артилерійський снаряд часів війни. Про небезпечну знахідку вони відразу повідомили рятувальників.

Знешкодження вибухонебезпечних предметів часів Великої Вітчизняної війни проводять сапери піротехнічної групи аварійно-рятувального загону спеціального призначення.
26.03.2014 12:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter