На Дніпрі в районі річкового порту Черкас потонув 60-річний рибалка

За інформацією управління ДСНС в Черкаській області, 21 лютого о 11.06 до оперативно-координаційного центру управління надійшла інформація про рибалку, що провалився під лід та потребує допомоги. Надзвичайна подія сталася в районі пірсу річкового порту обласного центру. Чоловік перебував на відстані близько 200 метрів від берега.

На місце події було направлено відділення водолазних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення, Черкаську міську комунальну аварійно-рятувальну службу, чергову зміну оперативно-координаційного центру та оперативну групу Соснівського РВ УМВС.

Врятувати життя 60-річному чоловікові не вдалося. Тіло рибалки було доставлено на берег фахівцями відділення водолазних робіт АРЗ СП спільно з співробітниками Черкаської міської комунальної аварійно-рятувальної служби.

Одночасно під час проведення рятувальних робіт вдалося доставити на берег двох інших риболовів, які потребували допомоги. Бійцями відділенням водолазних робіт АРЗ СП чоловіків, які, перебуваючи на кризі, через промоїну не могли повернутися. На берег було доставлено за допомогою катера на повітряній подушці “Пегас”.
24.02.2014 12:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter