У Черкасах на бульварі Шевченка замерз 39-річний чоловік

За інформацією УМНС в Черкаській області, за останню добу на Черкащині через обмороження 4 людей звернулося до лікарів, одна особа загинула. Так, 30 січня до Чорнобаївської центральної районної лікарні із діагнозом обмороження верхніх кінцівок було доставлено 48-річного мешканця с. Москаленки. Чоловіка було госпіталізовано до травматологічного відділення. Цьогож дня із загальним переохолодженням організму до цієїж лікарні було госпіталізовано 36-річного мешканця с. Кліщенці. Стан потерпілого лікарі оцінюють як тяжкий.
Ще один потерпілий внаслідок обмороження верхніх та нижніх кінцівок I-II-го ступеня, мешканець с. Вікторівка Маньківського району, був госпіталізований до районної лікарні.
До Золотоніської районної лікарні за медичною допомогою із обмороженням верхніх кінцівок II-III ступеня звернулася 87-річна пенсіонерка с. Хрущівка. Потерпіла була негайно госпіталізована.
У Черкасах на бульварі Шевченка виявлено тіло 39-річного чоловіка. За попередніми даними він загинув через переохолодження. Остаточну причину його смерті буде встановлено після проведення судово-медичної експертизи.
31.01.2014 14:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter