Черкаські профспілки засудили дії міліції на Майдані

Черкаські профспілки засудили дії міліції на МайданіПрезидія Федерації профспілок у Черкаській області поширила заяву з приводу сотанніх подій в Україні.
Ми, члени президії Федерації профспілок Черкаської області, стурбовані ситуацією, що склалася в країні та засуджуємо силові дії проти мирних зібрань громадян, гарантованих Конституцією України.
Відсутність своєчасної інформованості населення щодо причин непідписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, рівень безробіття серед працездатного населення та молоді, заборгованість із виплати заробітної плати, низький рівень зарплати, пенсій та стипендій, високі ціни на продукти харчування, промислові товари, ліки та послуги, непрофесійні дії правоохоронців дестабілізують суспільство, підривають фундаментальні основи державності України.
Враховуючи складність ситуації та можливі негативні наслідки розвитку подій, підтримуючи позицію Федерації профспілок України, звертаємось до Президента України:
- не допустити силового розвитку подій та забезпечити притягнення до відповідальності винних у застосуванні силових заходів до учасників мирних зібрань;
- вжити невідкладних заходів щодо врегулювання ситуації в державі, забезпечення гідного життя громадян.

За дорученням президії, голова Федерації профспілок Черкаської області П.В.Шевченко
03.12.2013 13:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter