За Межигір`я! За Марбелью! Тулуб подякував конструктивним депутатам облради за підтримку Януковича

За Межигір`я! За Марбелью! Тулуб подякував конструктивним депутатам облради за підтримку Януковича Як інформують у Черкаській ОДА, виступаючи на сесії облради голова облдержадміністрації Сергій Тулуб висловив вдячність тим депутатам, які підтримують курс Президента України на євроінтеграцію.
– Хочу ще раз повторити слова Глави держави, що альтернативи побудові суспільства європейських стандартів в Україні немає. І ми бачимо, як виважено та послідовно Віктор Федорович Янукович відстоює європейський вибір країни. Підкреслюю – на цьому шляху найголовнішими є інтереси людей: їх робочі місця, виплата заробітної плати, пенсій, соціальної допомоги, розмір комунальних платежів.
Тому рішення має бути максимально виваженим, адже у разі непродуманих кроків, основний тягар перехідного періоду до євростандартів ляже саме на плечі пересічних громадян.
Ще одним моментом, який спонукує всі конструктивні здорові сили суспільства об’єднатися і висловити свою позицію – це те, що ряд політиків, засліплених власними амбіціями і особистими інтересами, використовують цю напружену ситуацію для дестабілізації політичного та економічного життя в країні. Саме на них лежить відповідальність за складну суспільно-політичну ситуацію в державі. Я особисто засуджую дії, що призвели до силового протистояння та страждань ні в чому не винних людей. Так само я засуджую дії тих, хто спровокував цей конфлікт і тих, хто на цю провокацію піддався, – звернувся до присутніх голова облдержадміністрації.
Також Сергій Борисович висловив сподівання, що за дорученням Віктора Януковича буде проведене всебічне розслідування силового протистояння на Майдані Незалежності у Києві й винні будуть покарані.
– Я особисто проконтролюю, щоб подібного не повторилося на Черкащині. Тому закликаю всіх присутніх підтримати резолюцію до Президента України щодо стабілізації суспільно-політичної ситуації в країні і забезпечення конституційних прав усіх наших громадян, – зазначив очільник області.
Також було наголошено, що жодного надзвичайного стану введено не буде.
02.12.2013 16:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter