Кужель: Даценко і Булатецький не стануть тушками

Кужель: Даценко і Булатецький не стануть тушками На думку нардепа Олександри Кужель, Леонід Даценко і Микола Булатецький, – це дві людини, які дуже пов’язані із тим, чому сьогодні у Києві стоїть євромайдан. Вони є яскравим прикладом того, що в нашій країні не існує європейського законодавства. Якби в Україні діяли норми європейського законодавства, у них не можливо було б вкрасти перемогу. Те, що у них вкрадено перемогу, доводить, що в Україні немає правосуддя, немає напрямку європейського розвитку. Це приклад дикості нашої держави.
Говорячи про перевибори і кандидатів від опозиції Олександра Кужель не стримала емоцій, і сказала:
- Я серцем відчуваю, що за Леоніда Даценка і Миколу Булатецького варто боротись. Вони не стануть тушками. За цих хлопців варто боротись. І не вірте нікому, що ті п’ять голосів, які опозиція отримає у разі перемоги на перевиборах у п’яти округах нічого не виріщують. Це – неправда. Вирішують. При голосуванні за законопроект про пенсійну реформу не вистачило рівно п’яти голосів, – вважає Олександра Кужель.
27.11.2013 19:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
19:36 30.11.2013 MIKOLA:
А спитайте у Даценка де члени його УНП, якою він керував в облсті? Ото ж бо, як що ти не в ПР, то ти не директор школи, чи голова села. То і він, як і його члени не є виключенням!