"Опора" та штаб Булатецького заявляють, що знайшли пункт скупки голосів за Поплавського (відео)

Як інформують в ГО «Опора», їхні представники зафіксували в Черкасах точку, скупки голосів. Опорівці заявляють, що скупка проводиться на корсить Михайла Поплавського, кандидата у нардепи по в/о №194 за адресою вулиця Героїв Сталінграда, 42, у приміщенні колишньої аптеки.
Людям варто було принести підписану заяву про розгляд кандидатури на її участь в якості агітатора на певній виборчій дільниці і отримати за це гроші. Протягом півгодини опорівці зафіксували шестеро людей, які приходили з відповідними заявами. За свідченням людей, заяви кидали в поштові скриньки. Окрім цього, невідомі особи ходили по квартирам та пропонували прямо на місці дати 50 гривень за паспортні дані, а після перемоги Михайла Поплавського додати ще 150 гривень.
Особи, які приймали ймовірних агітаторів, називають себе ініціативною групою «За чесні вибори».
Там же були зафіксовані і агітаційні матеріали за Михайла Михайловича. Окрім цього, у приміщенні був його орендатор, який відмовлявся пускати представників ОПОРИ всередину, коли відбувався допит представником міліції особи, яка прийшла записуватися в агітатори.
На місце події під’їхали представники міліції, якими був складений протокол.

Від Провінції: Характерно, що це вже другий випадок, коли разом з представниками "Опори" в "антипоплавських" акціях бере участь довірена особа Миколи Булатецького Максим Поляков. "Опоро", то Ви на ставці у Булатецького чи є спостерігачами на виборах?
27.11.2013 16:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter