Вечірній черкаський євромайдан на Театральній Тулуб "розбавив" пустими Камазами

Як інформує Дзвін, черговий євромайдан у Черкасах пройшов увечері 25 листопада на Театральній площі.
До місця проведення акції було підігнано кілька “КАМАЗів” з причепами. Як неохоче пояснили водії, їм наказано було приїхати для ремонту парапету обласного драмтеатру.
Вечірній черкаський євромайдан на Театральній Тулуб "розбавив" пустими Камазами

Прийшло біля двох сотень черкащан. Час від часу йшов дощ, але люди стояли під парасольками. Багато виступали.
“Нам рік обіцяли, що ми йдемо в Європу. А тепер лякають, що Європа – це погано, в Європі геї, Європа не дає грошей… Не треба нас обманювати”, – сказав студент Андрій.
Солідарність із хлопцем висловив координатор опозиційних сил Черкащини Леонід Даценко.
“Ця влада не дає нам іти тим шляхом, який обрали люди. Наші царі в Києві досі проводять торги, куди нам іти? Більше 72% черкащан висловилися за європейський вибір. Це вибір Черкащини, який ми вчора відстоювали на європейському Майдані в Києві. Євромайдани мають відбуватися в кожному місті, селі. Люди готові виходити не за партії, не за кандидатів, а за вибір майбутнього України, – підкреслив Даценко. – Я переконаний, що це дорога, яку обрав сьогодні і Шевченко, і Хмельницький, яку виборював В’ячеслав Чорновіл, холодноярські герої”.
Опозиціонер запропонував на Театральній площі, де більше 20 років тому замайорів український національний прапор, підняти прапор Європейського союзу.
Депутат Черкаської обласної ради Наталія Старікова у своєму виступі зауважила, що шлях в ЄС – це надія на зміни.
“Надія на вирішення проблем, які існують в країні. Віра в позитивні зміни. Дуже часто буваю в селах і бачу, як вони потерпають від безробіття, без шкіл і лікарень, інфраструктури, – сказала Старікова. – Нині село фактично знищується. Селян тримала надія на європейське майбутнє. Це був і їх вибір також”.
Організатори черкаського євромайдану обіцяють акції на підтримку європейського курсу країни щовечора.
26.11.2013 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter