Афганці створили 29 ініціативних груп, які збиратимуть підписи за відставку Одарича

31 березня в черкаському міському Будинку офіцерів відбулося зібрання місцевої громади з питання доцільності керування містом чинного мера Сергія Одарича. Формальним приводом для зібрання стали висловлювання Одарича на сесії міської ради 23 лютого, коли він заявив, що не вважає ні воїнів-афганців захисниками Вітчизни.
На початку зборів було зареєстровано 496 осіб.
Промовці засуджували дії міської влади і її керманича та пропонували розпочати збір підписів, щоб покінчити з цим свавіллям. Попри загального «гнати його поганою мітлою з Черкас!», була й деталізація злочинів проти громади: це і шкода загальній власності, і збитки від неграмотних (або ж навпаки – досить професійних, як для новітнього чиновницького криміналітету) дій, направлених на знищення медицини, освіти, культури та навіть дерев(!) у нашому місті, злісне невиконання судових рішень стосовно незаконного підвищення тарифів ЖКГ, знищення зелених насаджень та руйнування інфраструктури і пов’язаної з цим розтрати коштів.
На голосування було поставлене одне питання: ініціювання збору підписів для проведення референдуму з дострокової відставки міського голови Одарича С.О. Присутні підтримали пропозицію одностайно.
Наприкінці було створено 29 ініціативних груп, яким після реєстрації потрібно буде впродовж місяця назбирати понад 25 тисяч підписів за відставку чиновника, якого громада вважає звичайним злодюжкою.
Афганці створили 29 ініціативних груп, які збиратимуть підписи за відставку Одарича

Афганці створили 29 ініціативних груп, які збиратимуть підписи за відставку Одарича

Фото й інформація надані Придніпровським РК КПУ
02.04.2012 09:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter