Прес-служба Поплавського: Булатецький та сподвижники побили агітаторів (відео постраждалих)

23 листопада на вулиці Гагаріна, 55 у Черкасах відбувся напад на громадських агітаторів кандидата в народні депутати Михайла Поплавського. Про це інформують у прес-службі кандидата.
56-річна Наталя Григорівна, та 34-річна Інна офіційно проводили агітацію в багатоповерхівці.
«Ми підійшли до будинку, де стояли люди. Спитали, чи знають Поплавського, чи збираються голосувати. Дехто відповів, що так. Тоді ми пішли по квартирах, які були закріплені за нами, розповідаючи про добрі справи Поплавського і збирали контакти бажаючих зустрітися з нашим кандидатом», - розповіла Інна.
Коли жінки вже йшли по сходах униз, їх перестріла група чоловіків, серед яких жінки впізнали іншого кандидата в народні депутати Миколу Булатецького.
«Ми добре знаємо Булатецького, адже на минулих виборах голосували за нього. Вони почали дражнити нас і звинувачувати у підкупі виборців. Ми відповіли, що у нас грошей тільки на автобус. Хтось з оточення Булатецького помітив, що в нас при собі були списки бажаючих зустрітися з Поплавським, почали кричати, що це люди куплені, намагаючись вирвати їх з рук», - розповіла постраждала.
«Нам стало страшно. Вони мужики здорові. Мене почали шарпати, крутили руки. Ми почали кричати. Вибіг якийсь мужчина і почав нас захищати. А йому в обличчя пшикнули балончиком», - розповіла інша постраждала, літня Наталя Григорівна, якій під час інтерв’ю надавалася невідкладна медична допомога.
Згодом на місце побиття прибула міліція. Булатецький передав міліції списки, відібрані у агітаторів. Представники правопорядку обдзвонили людей зі списку. Жителі підтвердили, що до них приходили агітатори, що брали номери мобільних аби запросити на зустріч з Поплавським, проте гроші не пропонували.
«У мене дуже розболілося серце. Шуміло в голові. Стало дуже погано. Довелося викликати швидку», - додала Наталія Григорівна.
Прес-служба Поплавського: Булатецький та сподвижники побили агітаторів (відео постраждалих)

24.11.2013 12:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter