Кандидат Єрьоменко наскаржився в 194 ОВК на кандидата Поплавського

За інформацією ГО «Опора», кандидат у депутати по 194 округу Володимир Єрьоменко подав заяву до 194 ОВК про порушення виборчого законодавства кандидатом Михайлом Поплавським. Заяву вирішили лишити без розгляду.
Кандидат Єрьоменко наскаржився в 194 ОВК на кандидата Поплавського

Суть заяви є такою: в Черкасах в агітаційних наметах кандидата по 194 округу Михайла Поплавського роздають наступні матеріали: програми кандидата, автобіографія, календар на 2013 рік, флаєр «Доброго дня!», звуковий диск «Українські хіти». Цим кандидат порушує два пункти статті 74 Закону України «Про вибори…». По-перше, друковані матеріали не містять замовника, що не відповідає вимогам пункту 22 цієї статті: «Забороняється виготовлення та розповсюдження друкованих передвиборчих агітаційних матеріалів, що не містять відомостей про замовника друкованих передвиборчих агітаційних матеріалів, установу, яка здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск».
По-друге, факт безкоштовного розповсюдження диску «Українські пісні» як товару з майновими авторськими правами за пунктом 13 ст. 74 можна класифікувати як непрямий підкуп виборців: «Забороняється проводити передвиборчу агітацію, що супроводжується наданням виборцям… коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора партії, за умови, що вартість таких товарів не перевищує три відсотки мінімального розміру заробітної плати)…».
Стосовно цих пунктів кандидат у депутати Володимир Єрьоменко подав до ОВК 194 заяву, копію якої отримали спостерігачі ОПОРИ. ОВК вирішила залишити цю заяву без розгляду. Як сказав голова комісії активісту ОПОРИ, комісія не має юридичних можливостей відреагувати на подібні заяви чи скарги.
22.11.2013 17:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter