Віктор Тимошенко просить Генпрокурора розібратися з нерухомістю Тулуба на Марбельї

Віктор Тимошенко просить Генпрокурора розібратися з нерухомістю Тулуба на Марбельї Як повідомляють у прес-службі народного депутата Віктора Тимошенка, ним направлено запит до Генеральної прокуратури із вимогою перевірити інформацію, опубліковану ЗМІ, щодо елітної нерухомості голови Черкаської ОДА Сергія Тулуба в Іспанії.
Крім того, як зазначив Віктор Тимошенко, до Тулуба є багато питань щодо того, що ще, крім елітної нерухомості, він приховує від черкащан.
«Зокрема, таємницею за сімома печатками залишається те, чим займається Сергій Тулуб із своїми підлеглими за стінами ОДА,- зазначив народний депутат.- Так, станом на 9 листопада 2013 року (судячи з останнього порядкового номера розпоряджень, оприлюднених на офіційному сайті ОДА) Тулуб у 2013 році видав 356 розпоряджень. Однак, на сайті розміщені лише окремі з них (всього 109 розпоряджень), і лише ті, що стосуються нагородження Почесною грамотою ОДА (42), утворення комісій, рад, затвердження положень про структурні підрозділи ОДА (34) та інші організаційного характеру. Які ж свої дії «засекретив» Тулуб у решті 247 розпоряджень? Можливо йому варто було б перейняти досвід інших губернаторів, хоча б сусідніх, скажімо, Кіровоградщини, Полтавщини, Вінничини, які у своїй губернаторській діяльності відкриті для населення областей?
І тому я закликаю «слуг народу» із Черкаської ОДА опублікувати решту 247 розпоряджень, щоб народ дізнався про ваші «добрі справи», про які так любить розповідати пан Тулуб
До речі, на офіційному сайті ОДА важко ознайомитися і зі станом справ, скажімо, в промисловому, агропромисловому, транспортному, будівельному, інших комплексах області, бо ці рубрики містять інформацію лише за 2012 рік. А черкащани дуже хочуть знати про останні економічні досягнення пана Тулуба і Ко, якщо вони, звичайно, є».
21.11.2013 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter