У Черкасах команда Поплавського поширює антибулатецьку газету "Нас рать"?

Сьогодні у Черкасах в приміщенні Головного управління статистики в Черкаській області Максим Поляков, довірена особа Миколи Булатецького, знайшов склад агітпродукції, що за змістом дискредитує Миколу Булатецького. Активісти ГО «Опора» були на місці подій.
Під час зустрічі кандидата Булатецького з виборцями Максим Поляков побачив, як жінка роздавала агітаційні газети під назвою «Черкаська газета «НАС РАТЬ». На запитання, звідки ці газети, розповсюджувачка вказала адресу Головного управління статистики. За словами Максима Полякова, жінка зізналась, що працює від кандидата по цьому ж округу Михайла Поплавського.
В управлінні статистики в кабінеті № 100 запершими дверима лежали пачки вищевказаних газет. Начальник управління статистики назвав орендатора цього приміщення – Косенка Ігоря, у свою чергу пан Косенко здав це приміщення третій особі на ім’я Наталія. Жінка з’явилась на місці, коли прибули представники правоохоронних органів та відчиняти другі двері в кабінет відмовилась. Так само відмовилась коментувати ситуацію з газетами. Трохи згодом правоохоронці встановили особу жінки: Колісникова Наталія Вікторівна.
Газета містить вихідні відомості: імена засновника А. Дениска, головного редактора А. Донія, адресу редакції та наклад – 60 тис. примірників.

20.11.2013 17:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter