Удар обіцяє зробити наступну сесію Черкаської облради "марбельским бенефісом" Тулуба

Удар обіцяє зробити наступну сесію Черкаської облради "марбельским бенефісом" ТулубаНа найближчу сесію обласної ради «Удар» обіцяє запросити народних депутатів та представників громади міста, щоб усі могли почути звідки у обласного очільника Сергія Тулуба з’явилось майно за кордоном.
- Переховування губернатора від відповіді – це лише питання часу. Ми почуємо звідки у пана Тулуба маєтки за кордоном на найближчій сесії, куди завітають представники осередків різних політичних сил, а також народні депутати. Якщо у Капліна та Яворівського не вийде приїхати у той день на Черкащину, ми запросимо їхніх колег, - запевнив голова Черкаського осередку політичної партії «УДАР» Андрій Кондратенко.
Крім того, опозиціонери вимагатимуть від керівника УМВС Черкаської області звіту за бездіяльність його підлеглих, які не відреагували на звернення нардепів, коли їм обмежували вхід до державної установи.
- Спочатку нам сказали, що громадська приймальня то режимний об’єкт, де зараз проводяться режимні роботи, а о 13.00 нам відмовили у зв’язку із початком обідньої перерви, - повідомляє Максим Поляков.
Помічники та заступники Сергія Тулуба повідомили, що його немає наразі на робочому місці, хоча представники опозиції бачили у приміщенні ОДА водія губернатора.
19.11.2013 13:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter