Заява Богдана Губського з приводу неучасті у повторних виборах

Заява Богдана Губського з приводу неучасті у повторних виборах Провінція отримала текст заяви Богдана Губського з приводу ухваленого ним рішення відмовитися від участі в повторних виборах на в/о №197.

Шановні жителі мого рідного округу! Дорогі черкащани !

Менше ніж за місяць відбудуться повторні вибори в 197 – му одномандатному виборчому окрузі. Не зважаючи на те, що на чергових виборах 28 жовтня 2012 року більшість громадян округу вже визначились зі своїм представником до Верховної Ради України, і більшістю голосів підтримали мою кандидатуру.
Вкотре дякую всім, хто в жовтні минулого року проголосував за мене, і з повагою ставлюсь до тих , хто віддав свій голос за інших кандидатів! Адже за мою більш ніж 14-ти річну роботу народним депутатом на окрузі не залишилось села або міста, в якому б я неодноразово не побував, і якому б не була надана системна допомога; мабуть не залишилось рук, які я не потиснув. Часи моєї роботи на Черкащині були найкращими в моєму житті.
Але рік тому політичні керівники низки моїх опонентів знехтували результатами народного волевиявлення і влаштували шоу, необхідне для грубої фальсифікації результатів голосування. Проти мене і моєї команди була розгорнута безпрецедентна за своїми масштабами брудна інформаційна кампанія - коли на біле казали чорне, коли відверта брехня стала головним аргументом моїх опонентів. Голоси десятків тисяч виборців були просто викинуто на смітник. Народні інтереси стали розмінною монетою для окремих політиканів у боротьбі за особистий шкурний інтерес.
Критична маса кандидатів в президенти, яка сконцентрована у Верховній Раді просто паралізує діяльність парламенту, перетворюючи його роботу у безкінечне політичне ток-шоу. Участь у цьому шоу не дасть мені можливості надавати реальну допомогу виборцям і повною мірою виконувати свої обов’язки народного депутата. Вважаю, що люди і час дадуть належну оцінку всім «героям» цього театру абсурду.
Саме тому я прийняв рішення не балотуватися на повторних виборах 15 грудня 2013 року, а сконцентрувати свої зусилля на конкретній роботі, необхідній нашій державі та її громадянам.
У наступному році Україна буде відзначати 200-річчя з Дня народження Великого Кобзаря. Тому очолюваний мною Фонд інтелектуальної співпраці «Україна – ХХІ століття» розробив цілу програму збору історичних раритетів, пов’язаних з життям та творчістю Тараса Шевченка. Я веду напружену роботу з пошуку та реставрації історичних пам’яток, пов’язаних із життям Тараса Григоровича. Ці реліквії будуть передані до святкової національної експозиції.
Нагадаю, що у 2012 році, в Міжнародний день музеїв, я передав унікальний прижиттєвий портрет Кобзаря – портрет роботи В. Гутовського 1860 р., а також низку інших реліквій Шевченківському національному заповіднику, що в Каневі.
Робота В. Гутовського виконана з одного небагатьох прижиттєвих портретів Тараса Шевченка, вона зберігається лише в одному екземплярі та не містить так званих художніх домислів.
Робота на благо України - найвище завдання кожного політика, незалежно від того, де він працює - у парламенті чи в наукових архівах.
Ще раз вдячний всім за підтримку і нагадую, що двері моїх громадських приймалень завжди відчинені для вас!

З повагою, Богдан Губський
14.11.2013 15:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter