Вибори в Черкасах зривали дарма? Жуковська відмовляється від балотування по 194-му

Вибори в Черкасах зривали дарма? Жуковська відмовляється від балотування по 194-муНа своїй сторінці в «Фейсбук» почесний президент «Азоту» Валентина Жуковська оголосила про те, що не балотуватиметься в народні депутати України по в/о №194
Дорогі друзі!
Я хочу оголосити про своє рішення не брати участь у парламентських виборах. Для мене на сьогодні це єдине правильне рішення.
Вибори представника міста Черкаси у Верховній Раді України перетворились на боротьбу брудних технологій. Неправда, яку озвучують мої політичні опоненти викривляють реальний стан справ. Дискусія йде не навколо того, як вирішити ключові питання Черкащини, а навколо вигаданих проблем. Нажаль більшість моїх опонентів керується виключно приватними інтересами. Я не стану брати участь у брудних іграх, які перетворюють вибори на боротьбу без правил із кандидатом, якого підтримують десятки тисяч черкащан та підприємством, від якого залежить життя міста – Черкаським «Азотом».
Я дякую кожному з Вас за підтримку, і впевнена, що Ви зрозумієте моє рішення. Не потрібна перемога будь якою ціною, якщо йде війна на знищення, якщо тебе і твоїх виборців примушують втрачати обличчя.
Я не іду на вибори, але головне не змінюється. Я залишаюсь з містом і з заводом «Азот». І хочу запевнити черкащан, що Черкаський Азот, був і залишається центром економічного розвитку регіону. Центром прийняття найважливіших рішень. Майбутнє за тими, хто робить реальну роботу, від якої залежить розвиток міста та достаток людей. Тому майбутнє на нами!
14.11.2013 13:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter