Одарич вважає Бондаренка найбагатшою людиною Черкащини, бо той "сидить в кишені у Тулуба"

Одарич вважає Бондаренка найбагатшою людиною Черкащини, бо той "сидить в кишені у Тулуба"Екс-мер Черкас Одарич заявляє, що єдиною опозицією в Черкаській міській раді залишаються вільні демократи. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції, інформує прес-служба ПВД.
Зараз – за кілька днів до завершення реєстрації кандидатів у депутати до Верховної ради по 194 та 197 виборчих округах – стає очевидним, що пан Бондаренко, лідер Черкаської обласної організації «Батьківщина», «сидить в кишені у губернатора Черкащини Сергія Тулуба».
-Ми це бачимо по тому, як «люди Бондаренка» світяться на округах. Там Колісник висунувся, там Кузьоменський, там Полях. Як би вони там не розігрували між собою виходи з фракцій, виключення з партії тощо. Але очевидним є те, що Бондаренко і люди «Батьківщини» мають розпорошити голоси кандидатів від «об’єднаної опозиції». І успішно з цим справляються, - зазначив Сергій Одарич.
За його словами, зараз Бондаренка не видно і не чутно, але справа його живе. Показовим на сесії міської ради була ситуація, коли один з бютівців заявив, що треба Наталію Даньковську – депутата від «Вільних демократів», голову депутатської комісії з питань місцевого самоврядування, депутатської етики і регламенту – знімати з голови комісії, бо, мовляв, опозиція не має очолювати комісії.
-Уже «Батьківщина» себе опозицією не вважає? Єдиною опозицією в міській раді є «Вільні демократи», - зазначив Сергій Одарич.
11.11.2013 15:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter