У Черкасах «Рено» наїхало на кандидата Андрія Свинаренка?

Учора просто неба в центрі Черкас на Європейській площі між агітбригадою кандидата в народні депутати по в/о №194 Андрія Свинаренка та представниками автосалону «Рено» виникла конфліктна ситуація.
Зранку близько 9-ї години представники кандидата встановили агітаційні намети на Європейській площі та стали роздавати охочим газети. Через годину на площі з`явилися представники автосалону «Рено», які цього дня проводили рекламацію своїх автівок в обласному центрі. Не зважаючи на представників кандидата, працівники автосалону виставили автівки прямо перед наметами, фактично закривши їх від людей. Усі спроби порозумітися успіху не мали.
У Черкасах «Рено» наїхало на кандидата Андрія Свинаренка?

- Все було зроблено по команді, - розповідає Андрій Свинаренко. - Працівникам з автосалону по телефону було сказано: «Ви маєте стати перед його наметами...». Після цього нашим людям прямим текстом сказали прибрати намети, бо в них «все проплачено»… Наші візаві були готові до конфлікту. Запитаю після цього: що далі? Сьогодні нас давлять авто, а завтра – давитимуть автобусами?
Працівники автосалону «Рено» ситуацію не коментують.
09.11.2013 15:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter