Міськрада Черкас: Семеро вільних демократів Одарича офіційно стали просто демократами

Міськрада Черкас: Семеро вільних демократів Одарича офіційно стали просто демократами Депутатську групу "Вільних демократів" у Черкаській міській раді покинуло сім народних обранців, а групу "Черкащани" поповнило двоє депутатів.
Про це оголосив під час пленарного засідання чергової сесії міської ради заступник голови депутатської групи Вільних демократів Василь Маринкевич.
Заяви про вихід з депутатської групи екс-мера написало сім осіб: Баймурза Бакашев, Андрій Більда, Євгеній Ван, Тамара Вороніна, Ігор Кіта, Микола Мирза та Сергій Гладких. Про це інформують у прес-службі Черкаської міської ради.
У той же час депутатська група «Черкащани» поповнилась двома депутатами – бажання працювати в складі групи виявили Тамара Вороніна та Сергій Гладких. Про це повідомив присутніх на сесії голова цієї депутатської групи Артур Савін. Відтепер група налічує 13 осіб.
Як інформує Черкаський прес-клуб, голова фракції Партії Регіонів у Черкаській міській раді Ігор Мельников оцінив це, як зростання соціальної відповідальності депутатів перед виборцями.
- Сьогодні, коли із трибуни Черкаської міської ради було оголошено про вихід із фракції Вільних Демократів: Бакашева, Більди, Вана, Вороніної, Гладких, Кіти та Мирзи, багато хто очікував у зв’язку із цим скандалу і деструктиву. Хоча, якраз навпаки - деструктивним було змушувати моїх колег не виконувати їх прямий обов’язок перед виборцями – не ходити на сесії та не голосувати, - переконаний Ігор Мельников. – І те, що сьогодні відбувається у міській раді, я назвав би зростанням соціальної відповідальності депутатів перед своїми виборцями.
І сьогодні я сподіваюся, що разом із нами колеги, які за власним бажанням вийшли із фракції, аби знову працювати, долучаться до продуктивної роботи на користь нашого міста.
07.11.2013 13:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter