Батьківщина: У Маньківці люди не дали райраді реорганізувати районну лікарню

Як інформують у прес-службі черкаської «Батьківщини», 30 жовтня Маньківська районна рада намагалася проголосувати за реорганізацію райлікарні.
посилаючись на власні джерела, в «Батьківщині» заявляють, що всім районам, які досі не «реорганізували» лікарні, потрібно це зробити до 1 листопада.
Дізнавшись про те, що можуть втратити свій медзаклад, півсотні маньківчан прийшли протестувати під стіни райради. Голова фракції «Батьківщина» у райраді Юлія Панчук-Золотухіна разом з партійцями та активістами «Свободи» завела ініціативну групу людей до сесійної зали. Голова райради запевнив, що питання долі лікарні буде знято.
Такої низької явки на сесії давно не було. Прийшло лише 28 депутатів, інші, незалежно від партійності, під будь-яким приводом намагалися не взяти участі у голосуванні. Лікарню хотіли «дореорганізувати» до того, щоб закрити реанімаційне, хірургічне, гінекологічне, травматологічне, інфекційне, пологове, лор-відділення. Залишити збиралися лише педіатричне, терапевтичне та нейрологічне відділення.
На цій же сесії звітував про свою роботу голова райдержадміністрації Могильний В.Г. Люди, що прийшли на мітинг, періодично зривалися вигуками «Ганьба!». Маньківчани дивуються, як їхній голова може керувати районом, коли не живе у ньому і тижнями не буває? Могильний дає розпорядження по телефону або скайпу, бо живе у Городищі.
01.11.2013 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter