На довиборах у проблемних округах всі продаватимуться бізнесу, - політолог

На довиборах у проблемних округах всі продаватимуться бізнесу, - політолог Під час парламентських довиборів у грудні 2013 року активізуються бізнес-групи на місцях, які вкладатимуть гроші в кандидатів у народні депутати. Про це під час кругового столу сказав політичний експерт Володимир Цибулько, передає кореспондент УНН.
За його словами, сільські території продаватимуть голоси бізнесу в обмін на обіцяння створювати робочі місця і люди голосуватимуть за політиків, на яких вказуватимуть місцеві бізнес-осередки.
За словами В.Цибулька, наразі політики, які хочуть бути дообраними до парламенту у грудні 2013 року, змагаються між собою в тому, що вони можуть запропонувати бізнес-групам на місцях.
“Громади вірять, що кандидати, які потраплять до парламенту, нададуть їм якийсь ефект покращення в соціальному житті. Тож в основному прихильність виборців можна буде купити не продовольчими чи грошовими одноразовими подачками, а обіцянками довгострокового розвитку місцевості, зокрема вкладанням грошей в бізнес – створення робочих місць”. – резюмував В.Цибулько.
31.10.2013 17:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter