Опора: 197-й окружком працює в приміщенні, про яке не знають у Центрвиборчкомі

Опора: 197-й окружком працює в приміщенні, про яке не знають у Центрвиборчкомі Перші засідання окружних виборчих комісій відбулися 27 жовтня в окрузі № 197 та 28 жовтня в окрузі № 194. Засідання обох комісій відвідали спостерігачі Громадянської мережі «Опора».
За спостереженнями громадських спостерігачів, приміщення в обох окружних комісій не відповідають вимогам постанови ЦВК № 18. Так, в обох випадках, кімната для засідань комісії меншого розміру ніж має бути, що під час її роботи може створити незручності для учасників виборчого процесу і членів самої комісії. Наприклад, у Каневі кімната менша від нормативу на 8 квадратних метрів. Поки що ОВК не забезпечені всіма необхідними комунікаціями (телефон, інтернет) та технікою для своєї роботи. У ОВК № 197 приміщення майже пусте, є лише кілька столів та стільці.
На першому засіданні були відсутні два члени ОВК в 194 окрузі і чотири члени ОВК у 197 окрузі. У останньому – це представники таких партій: «Віче», «Народна Екологічна партія», «Союз», «Партія Регіонів», а у 194: «Політична партія малого і середнього бізнесу України», «Патріотична партія України».
Потрапити на перше засідання ОВК спостерігачам ОПОРИ було досить складно, особливо на засідання ОВК №197, адже ця комісія працює у приміщенні за іншою адресою ніж вказано на сайті ЦВК. Також спостерігачам було складно дізнатись про день та час проведення першого засідання, адже інформації у офіційних джерелах про це не було.
Перші засідання ОВК № 194 та № 197 пройшли без інцидентів та порушень.
29.10.2013 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter