Кінець юнацького маразму: "Комсомольці Кузьмінського" зібрали 4 кг. 600 г. дрібноти у передвиборний фонд опозиційному кандидату по 197-му округу

Кінець юнацького маразму: "Комсомольці Кузьмінського" зібрали 4 кг. 600 г. дрібноти у передвиборний фонд опозиційному кандидату по 197-му округу  Ініціативна група група студентської молоді в Черкасах зібрала 84 гривні 34 копійки дріб'язку, що заважив 4 кг 600 гр. на передвиборчий фонд одного з кандидатів у народні депутати по 197-му окрузі.
Гроші збирали у трилітрову банку з написом "Кандидату на мандат", повідомляє кореспондент Gazeta.ua
"Порахував суму вчора, бо банка вже була затяжкою, щоб носити її у рюкзаку. Серйозний збір почали 16 жовтня. Але про те, хто цей кандидат, сказати не можемо. Гроші вручимо на одній із його акцій чи зустрічей, щоб люди бачили на що пішли гроші. Ідея виникла з розмови, ми проаналізували, що лише цей кандидат немає, на відміну від своїх колег по цеху, "джипа". Нам його шкода, бо це дійсно опозиціонер", - каже один із організаторів збору коштів студент Павло Прибіш.
Гроші збирають на перервах в університеті чи в людних місцях на окрузі.
"Реагують всі по різному. Бабці кричать, що це ідіотизм, краще б ми йшли на завод. Люди старшого віку, коли бачать банку підходять, розпитують, кидають весь дріб'язок. Є такі, що кажуть — пунктів збору треба відкривати більше, щоб помогти дійсно народному кандидату", - каже Прибіш.
Нагадаємо, поки що на окрузі зареєстровано два кандидати — Леонід Даценко від ВО "Батьківщина" та Дмитро Лінько від партії "Братство".

Ірина Патлатюк
23.10.2013 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter