"Комсомольці Кузьмінського", ета какой-то пазор...Студенти ЧНУ підсуєтилися з баночкою

Як повідомляють люди, що назвали себе «Студентським активом» м. Черкаси, після старту передвиборчої кампанії на проблемних округах черкаські студенти вирішили внести свій вклад в непосильну боротьбу одного з кандидатів проти антинародної влади в Україні. Актив студентів відзначає, що черкаське студентство відрізняється своєю пасивністю в політичних перипетіях, але цього разу висловило свою позицію: «Який кандидат, такі і гроші».
Ми знаємо, що у нашому окрузі висувається один з найбідніших кандидатів в депутати. Тому ми вирішили допомогти йому фінансово, хто чим зможе. Я взяв в своїх колег жителів гуртожитку банку з під огірків, ми прорізали в її кришці дірку, наклеїли папірець з написом «Депутату на мандат» і 16 жовтня взяли її з собою в університет. Наші товариші спочатку сміялися з такої ініціативи, але коли зрозуміли серйозність наших намірів, то теж вирішили долучитися до збору коштів і кинули трохи «мєлочі», – пояснив один з ініціаторів акції студент Павло Прибіш .
– Найбільше грошей збирали на перервах, хоча деякі студенти з іронією ставилися до даного дійства, оскільки вважали кандидатів в депутати людьми багатими і серйозними. Але після того як ми їм пояснили що до Верховної ради йде простий «хлопець з народу» вони активно взялись допомагати нам, – розповідає громадський активіст Лесь Данилевський.
"Комсомольці Кузьмінського", ета какой-то пазор...Студенти ЧНУ підсуєтилися з баночкою

"Комсомольці Кузьмінського", ета какой-то пазор...Студенти ЧНУ підсуєтилися з баночкою

Станом на 17 жовтня активісти зібрали близько двох кілограмів дріб’язку. Такою допомогою молодь сподівається надихнути черкаського кандидата в нардепи на нерівну боротьбу з олігархами та свавіллям влади, яке було торік і може повторитися. Студенти обіцяють вручити зібрані кошти кандидату в найближчі дні.
Від Провінції: “комсомольці» Кузьмінського(судячи з фото, гроші кидають біля головного корпусу Черкаського національного університету) – «это какой-то позор»…
18.10.2013 09:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter