"Тулуболюби" з Умані заявляють, що опозиціонер Поляков персонально голосував за присвоєння Тулубу почесного громадянства міста

"Тулуболюби" з Умані заявляють, що опозиціонер Поляков персонально голосував за присвоєння Тулубу почесного громадянства містаНа поштову скриньку «Провінції» прийшов лист з відділу внутрішньої політики Уманської міської ради під назвою «Політичний діяч» із Умані знову бреше», присвяченій заяві депутата Уманської міськради Максима Полякова щодо того, що голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб не є почесним громадянином Умані.

Уманчани, громадські організації міста, депутати Уманської міської ради звикли до того, що Поляков Максим постійно бреше, доводить до людей неправдиву або перекручену інформацію. Але на останній прес-конференції, коли він заявив журналістам області про те, що Сергію Борисовичу Тулубу не присвоєно звання «Почесний громадянин м.Умань», перевершив своєю брехнею самого себе. Тому, що на 10 сесії Уманської міської ради УІ скликання відповідно до протоколу № 10 від 09 вересня 2011 року Максим Поляков особисто був присутній і голосував за дане питання. Рішення було прийнято відповідно до клопотань, які надійшли від трудових колективів: за визначний особистий внесок у соціально-економічний розвиток Уманської міської територіальної громади, піднесення авторитету міста на рівні держави і світової спільноти, багаторічну самовіддану працю та з нагоди Дня міста Тулубу Сергію Борисовичу, голові Черкаської обласної державної адміністрації, Герою України присвоєно звання «Почесний громадянин м.Умань».
Відповідна відзнака вручена Сергію Борисовичу на святкуванні Дня міста привселюдно на Центральній площі.
Нам, представникам громади міста, депутатам міської ради, Громадської ради, трудовим колективам, соромно, що є такі «політичні діячі» в Умані, як М.Поляков, проявивши себе з негативної сторони, в місті він зараз «допомагає» іншим громадам.
Проте, українські прислів’я ще з дитинства вчать нас, що в кожній сім’ї є своя ложка дьогтю.

Лист підписали депутат Уманської міської ради Анатолій Подольський (за дорученням групи депутатів, кількість якої не вказана); заступник голови Громадської ради Лариса Качанова, член Громадської ради Микола Герасимчук, представники трудових колективів Діхтяренко Л.І., Зверєв С.Є., Гулич С.І.

Від Провінції: в одному листі і опозиціонера на чисту воду вивести, і Тулубу зробити приємне. Молодці, підписанти. А який вже Поляков молодець...
03.10.2013 16:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter