Напуганный Кармазиным нардеп Тимошенко устроил медиа-атаку на Героя Тулуба?

Напуганный Кармазиным нардеп Тимошенко устроил медиа-атаку на Героя Тулуба?8 дней назад на Цензор.нет появилась статья «Первый после Шевченко: Губернатор Тулуб растворился в любви к себе». В критическом в отношении Сергея Борисовича материале, в частности, говорится: «Губернатор Черкасской области Сергей Тулуб* настолько увлекся самолюбованием, что все остальные дела у него ушли на задний план. Конечно, человеку, которому сам Виктор Янукович месяц назад вручил орден князя Ярослава Мудрого V степени, уже особо не о чем переживать. Вертолетную площадку для Президента построил, международный скандал с акцией «Бей жидов» организовал, местную партийную организацию ПР фактически развалил.
Спрашивается, много ли еще человеку нужно для счастья? Даже свой юбилей Тулуб обставил в лучших «донецких» традициях. Как заявил в августе народный депутат Николай Томенко, в области никто не готовился к 200-летию Тараса Шевченко, а все чиновничество и «прогрессивная общественность» было озабочено подготовкой к значительно большей дате - 60-летию губернатора Черкасской области Сергея Тулуба…В оппозиции губернатору Черкасской области дают однозначную оценку. «Он просто безответственный болтун, который не знает, о чем говорит. Как только где-то засветится рубль - у Тулуба глаза становятся, как у Дональда (Дональд Дак - герой мультфильмов студии «Walt Disney», - ред.)», - заявлял еще летом руководитель Уманской городской организации «Фронт змін» Максим Поляков»
.
Спустя ровно неделю, 24 сентября, после выхода вышеупомянутой статьи информагентство regionews расценило материал на Цензор.нет «медиа-атакой на черкасского губернатора», организованной народным депутатом Украины Виктором Тимошенко. «Чого хоче народний депутат Віктор Тимошенко від губернатора Черкаської області Сергія Тулуба? Саме таке запитання виникло у тієї частини черкаської публіки, яка більш-менш слідкує за місцевою політикою – і не сумнівається, що нова публікація на Цензор.НЕТ виникла не з повітря, а є продовженням весняної медіаатаки нардепа на губернатора…
Заяви про головну проблему черкащан мають не політичне підґрунтя. Яке ж тоді?
Віктор Анатолійович, кажуть, людина, що вміє рахувати гроші, ще зайвої копійки жодного разу у житті не заплатив (а у Смілі і у Кам’янському районі так досі жаліються, що, мовляв, людям обіцяні 150 гривень після виборів не віддав). Хоча, може, брешуть?… Бо такі заяви у міліції робити треба. Для цього варто згадати інтерв’ю для “Росі» - зокрема, нардеп повідомляє, що не задоволений тим, що Сергій Тулуб поставив «свого радника» керівником Косарського спиртзаводу, через що спиртзавод опинився у центрі скандалу із необлікованим спиртом, який на підприємстві виявили податківці. А щодо приймальні у Кам’янському районі, то вже, фактично, вдається до особистих образ на адресу голови Кам’янської райдержадміністрації, вказуючи на те, що мовляв, його призначили керувати районом з біржі праці. Іншими словами, - з вулиці. А чому ж нардеп так вболіває саме за Косарський спиртзавод? Виявляється, підприємство народному депутату – зовсім не чуже. Але зовсім не тому, що там трудяться його виборці. А тому, що дружина народного депутата, Наталія Тимошенко, є співзасновницею ТОВ «Хлібна Нива», яке зареєстроване Кам’янською міською податковою інспекцією за адресою село Косарі, вул. Кірова, буд. 1. За цією ж адресою знаходиться і Косарський спиртзавод. Наталії Володимирівні належить 50% підприємства. За не менш дивним збігом обставин 27% належить ще одному співзасновнику – Валентині Льошенко, тобто дружині колишнього губернатора, а нині депутата обласної ради Вадима Льошенка. Ще 18,1% «Хлібної Ниви» належить ТОВ «Омега-2», де, за даними видання «Обозреватель» частку так само має Валентина Льошенко.
Отже, черговий інформаційний демарш Тимошенка, є нічим іншим, як третьою серією минулорічної драми «Льошенко проти Тулуба». Вадим Олексійович теж тоді розпочав із критики роботи губернатора у несподіваному інтерв’ю газеті «Вечірні Черкаси»…».


От Провинции: защищаясь от медиа-атак, несчастному Сергею Борисовичу приходиться рыть противотанковые рвы медиа-защиты. Блин, некогда ремонтом ОГА заняться…
25.09.2013 13:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter