"Батьківщина" нарешті доперла, що Черкасам потрібні перевибори мера й міської ради

"Батьківщина" нарешті доперла, що Черкасам потрібні перевибори мера й міської ради Менше ніж за три місяці до виборів на проблемних округах член Черкаського виконавчого комітету Анаторлій Бондаренко (за сумісництвом – голова обласної організації ВО «Батьківщина») зробив заяву про необхідність проведення перевиборів мера Черкас та міської ради. Про це йдеться в офіційній заяві обласної організації партії.
За словами Анатолія Бондаренка, «Батьківщина» підтримує перевибори міського голови Черкас та Черкаської міської ради разом з перевиборами у «проблемних» округах 15 грудня 2013 року.
Склад Черкаської міської ради не відповідає вибору черкащан, багато депутатів з меркантильних причин змінили партійність та приналежність до фракцій по кілька разів, хоча отримали мандати за партійними списками.
Тому, щоб виправдати сподівання черкащан, обласна партійна організація ВО «Батьківщина» підтримує проведення перевиборів міського голови і міської ради Черкас найближчим часом.
24.09.2013 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
13:12 24.09.2013 JILLY:
Бьютівці на чолі з Бондарем повинні відповісти за те, що Черкасами керує непутьовий комуніст. Ніяких виборів мера не буде - приклад Києва. А комуняцько- регіонально-бьтівська камарілля розкрадає місто. Скоро Бондаренко стане доларовим мільйонером. Кодло.