Удар: Черкаси керуються з кабінету Тулуба, до якого Білоусов бігає чи не щодня

Удар: Черкаси керуються з кабінету Тулуба, до якого Білоусов бігає чи не щодня Лідер Черкаського «Удару», голова ВМГО «Європейська молодь України» Віталій Іляшенко заявляє про те, що докладає зусилля щодо включення у список «Фюле» пункту про проведення виборів мера міста Черкаси.
Про це повідомляє прес-служба Черкаської обласної організації політичної партії «Удар Віталія Кличка».
«Список Фюле» включає вимоги Євросоюзу, які необхідно здійснити українській владі для підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом. До списку вже включили вимогу про проведення виборів по 5 проблемним округам, до яких також входить і 194 ВО (м. Черкаси) та 197 ВО (м. Канів). У Комітеті з питань державного будівництва та місцевого самоврядування Верховної Ради України знаходяться на розгляді проекти постанов про призначення позачергових виборів Черкаського, Чернівецького, Херсонського та Миколаївського та Київських міських голів.
Очевидно, що головний мотив влади – це управління містом регіоналами та комуністами, як мінімум до президентських виборів, де вони планують здійснити значні фальсифікації, – заявив Іляшенко. - А тим часом у місті накопичилось безліч не вирішених проблем, зокрема блокування казначейських рахунків, розбиті дороги, відсутність гарячої води та тимчасове відключення світла. Школи ремонтуються за рахунок батьків школярів.
Віталій Іляшенко наголосив, що місто управляється з кабінету Голови Черкаської ОДА С. Б. Тулуба, до якого в.о. міського голови Черкас комуніст В. Білоусов бігає майже кожного дня. Тимчасова коаліція, яка управляє містом ніяк не може поділити між собою портфелі та ефективно управляти містом. Одним словом – повертаються 90-ті.
28.08.2013 17:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter