Ірина Геращенко у Верховній Раді: 22 законопроекти та постанови, 50 виступів, 47 запитів

Ірина Геращенко у Верховній Раді: 22 законопроекти та постанови, 50 виступів, 47 запитів За результатами дослідження законотворчої діяльності народних депутатів від Черкащини. проведеним громадянською мережею «Опора», в парламенті VII скликання Ірина Геращенко (№ 6, партія «УДАР» Віталія Кличка») увійшла у фракцію партії «УДАР» (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка». Обрана головою підкомітету з питань інформаційного забезпечення інтеграційних процесів Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції, заступник члена постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи.
Протягом півроку роботи парламенту Ірина Геращенко, за даними електронної системи реєстрації, була відсутня на 14 засіданнях парламенту із 53. Письмова реєстрація дає дещо інші результати – Ірина Геращенко не зареєструвалася лише на 5 засіданнях, одне з депутат пропустила через хворобу, з невідомих причин – 4.
За півроку Ірина Геращенко розробила 22 проекти нормативно-правових актів, з яких 14 законопроектів і 8 проектів постанов. Усі законопроекти Ірина Геращенко подавала у співавторстві з іншими народними депутатами (переважно від фракції «УДАР»). Із представників інших політичних сил найбільше у законотворенні Ірина Геращенко співпрацювала із депутатом від «Батьківщини» Миколою Томенком.
Більшість ініціатив депутата прямим чином стосується профілю її роботи як голови підкомітету з питань інформаційного забезпечення інтеграційних процесів Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції та заступника члена постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи.
Серед найбільш вагомих законодавчих ініціатив Ірини Геращенко можна відзначити законопроекти: «Про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо скасування пільг)», «Про реформу державної та комунальної преси», «Про внесення змін до деяких законів України (щодо гарантування прав на справедливе пенсійне забезпечення та скасування деяких норм пенсійної реформи)», «Про внесення змін до статті 215 Податкового кодексу України (щодо підвищення ставок акцизного збору на слабоалкогольні напої)», «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо врегулювання питання відповідальності за вчинення насильства в сім'ї».
Також Ірина Геращенко стала співавтором законопроекту «Про внесення змін до Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" (щодо обрання міських голів у два тури)» та проекту Постанови «Про призначення позачергових виборів Черкаського міського голови та Черкаської міської ради».
За півроку роботи парламенту VII скликання було прийнято 2 постанови Верховної Ради України, автором яких стала Ірина Геращенко – «Про реалізацію євроінтеграційних прагнень України та укладення Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом» та «Про проведення парламентських слухань на тему: «Забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. Проблеми і дієві механізми їх вирішення». Також Ірина Володимирівна стала співавтором проекту Постанови «Про скасування необґрунтованих привілеїв Голови Верховної Ради України та Президента України».
Верховна Рада України ухвалила 1 Закон, співавтором якого була Ірина Геращенко – «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення рівності прав одиноких матерів та одиноких батьків».
За час роботи у парламенті VII скликання Ірина Геращенко здійснила 50 виступів та направила 47 депутатських запитів.
23.07.2013 16:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter