Канівського опозиціонера позбавляють мандата за те, за що можна було вигнати половину Верховної Ради

11 липня в Каневі міська організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" пікетувала засідання міської ради. Заходи відбулися на знак незгоди з позбавленням депутатських повноважень голови Канівської міської організації ВО "Свобода" Юрія Гамалія. Про це інформує прес-служба черкаської "Свободи".
До пікету міської ради долучилося близько півсотні канівців, депутати міськради та невизнаний владою переможець виборів до Верховної Ради у 197-му окрузі Леонід Даценко. Після мітингу громада без перешкод потрапила на засідання міської ради. Нагадаємо, свободівця звинувачують у тому, що він буцімто несвоєчасно подав декларацію про доходи, через що звинувачують його у вчиненні корупційних дій.
Канівського опозиціонера позбавляють мандата за те, за що можна було вигнати половину Верховної Ради

Як стало відомо пізніше, "родзинкою" мітингу мав стати трактор, який збиралися пригнати до міської ради о 9:30, щоби "лагодити дорогу", а заодно і заглушити мітингувальників. Проте, по дорозі до міськради двигун машини заглох, тому трактор дістався місця лише о 10.30.
На сесії першим питанням розглянули заяву до депутатів Верховної Ради від Канівської міської організації ВО "Свобода" щодо неправомірности судових рішень та нечіткости відповідних законів. Після невеликих доопрацювань у робочому порядку заяву було одноголосно ухвалено.
Депутати від фракції ВО "Батьківщина" на знак солідарности зі свободівцями залишили залу засідань з вимогою звільнити прокурора Олександра Кожушка.
Нагадаємо, що 24 червня 2013 року Канівська міська організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" звернулася з відозвою до містян з приводу спроби влади всупереч здоровому глузду позбавити мандата депутата міськради, очільника Канівської "Свободи" Юрія Гамалія. Націоналістові, якого було визнано "опозиціонером 2012 року", закидають, що він буцімто несвоєчасно подав декларацію про доходи, через що звинувачують його у вчиненні корупційних дій.
12.07.2013 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter