КМІС: 50 % українців вважаюють, що Зеленський не виконав більшість своїх обіцянок

КМІС: 50 % українців вважаюють, що Зеленський не виконав більшість своїх обіцянок 50% українців вважають, що президент Володимир Зеленський не виконав більшості з обіцяного за п'ятиріччя свого президентства. Половина з тих, хто так відповів, вважають, що це через "нечесних та корумпованих людей" у команді. Про це свідчать результати опитування, проведеного в середині травня Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС).

країнців запитали, чи виконав, на їхню думку, президент власні передвиборчі обіцянки за п'ять років його керування державою.

Результати показали, що 18% людей вважають, що він виконав більшість або все, з них 5% заявили про виконання всього. Майже стільки ж відповіли, що Зеленський виконав близько половини обіцянок.

50% заявили про виконання президентом меншості обіцянок, з яких 25% вважають, що він не виконав жодної.

50% опитаних обґрунтовують свою думку тим, що у команді президента присутні "нечесні та корумповані люди". Також респонденти відповідали, що невиконання обіцянок пов'язане з браком компетентних людей у його команді (32%), повномасштабним вторгненням (31%), власною недосвідченістю (27%) та впливом олігархів (26%).

Серед інших варантів – власна корумпованість Зеленського (14%), вплив інших країн (10%), розхитування ситуації опозицією (10%) й нереалістичність його обіцянок (9%).

Опитування проводилось із власної ініціативи КМІС упродовж 16-22 травня 2024 року. Телефоном опитано 1002 українців віком від 18 років, які на момент інтерв'ю проживали в Україні на підконтрольних українській владі територіях. Статистична похибка вибірки – щонайбільше 3,4%.

ЛІГАБізнесінформ
05.06.2024 16:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter