Зеленський: Україна дуже хоче, щоб війна закінчилася як можна швидше, але справедливо

Україна дуже хоче, щоб війна закінчилася як можна швидше, але справедливо, підкреслив президент.

Україна йде до перемоги у війні з Росією двома шляхами – військовим і дипломатичним. Про це сказав президент України Володимир Зеленський на пресконференції з прем'єр-міністром Бельгії Александером де Кроо в Брюсселі у вівторок, 28 травня, інформує Кореспондент.

"Передусім, якщо ми хочемо справедливості – а Україна як демократична держава вимагає цього від демократичного світу – то обов’язково Україна має перемогти. Але я хочу без гучних заяв. Складно перемагати тільки зброєю. Ми повинні знати, що Україна дуже хоче, щоб війна закінчилася як можна швидше, але справедливо", – заявив він.

За його словами, зброя потрібна, "щоб нас не зруйнували вщент, щоб нас не окупували".

"Росія цього хоче від початку повномасштабної агресії. Нам треба відбиватися від цього зла. Сьогодні ми бачимо, що Росія не сама: йде відкрите постачання зброї від Ірану, не тільки дронів, а й ракет. Йде постачання зброї, артснарядів і ракет від Північної Кореї", – розповів він.

Також Зеленський зазначив, що "є деякі речі, про які ми публічно не говоримо, але ми бачимо це постачання".

"Бачимо від наших розвідок і не говоримо, поки не буде 100% фактів про постачання від тієї чи іншої держави російському злу… Паралельно з цим повинні ми йти дипломатичним шляхом, щоб війна не йшла десятиріччя. Дипломатичний шлях ми запропонували – Саміт миру", – додав президент.
28.05.2024 17:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter