Опитування: 69 % українців вважають, що Зеленський має залишатися Президентом до кінця воєнного стану

Переважна більшість українців - 69% вважають, що нинішній президент України Володимир Зеленський має працювати на посаді до кінця воєнного стану, свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, інформує Інтерфакс-Україна.

"Вважають, що варто провести вибори – 15% (з них 4% говорять про призупинення воєнного стану і 11% – за внесення змін до відповідних законів і проведення виборів під час воєнного стану). Також є 10%, які підтримують варіант, згідно з яким у травні 2024 року Зеленський складає свої повноваження і до обрання нового президента його повноваження виконуватиме голова Верховної Ради", - зазначається у звіті за підсумками дослідження.

Зазначається, що сприйняття доцільності виборів залежить від довіри до президента. Серед тих, хто довіряє Зеленському, 87% вважають, що він має працювати до кінця воєнного стану без виборів. Водночас серед тих, хто не довіряє Зеленському, 38% згодні, щоб він до кінця воєнного стану працював на посаді президента, а 54% підтримують варіанти можливості зміни влади (з них 31% вважають за можливе проведення виборів, а 23% - про передання повноважень голові Верховної Ради).

У всіх регіонах думки з цього питання досить схожі.
20.02.2024 14:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter