"За майбутнє" ініціює відкликання депутата Черкаської міськради Любові Майбороди

"За майбутнє" ініціює відкликання депутата Черкаської міськради Любові Майбороди Партія “За майбутнє” ініціює відкликання депутатки Черкаської міської ради Любові Майбороди.

Про це в коментарі 18000 повідомила сама Майборода.

– Робиться все в режимі бліцкригу. Вперше я побачила в неділю, що, виявляється, 15 числа (п’ятниця – ред.) були збори по відкликанню мене з депутатів. Я була на лікарняному, збори відбулися без мене. Ніхто не телефонував.

Сьогодні прийшло повідомлення, що 11:00 мене відкликає з’їзд партії в Києві. Формулювання «за народною ініціативою», нібито зібрані підписи. Вперше чую про це. Так оперативно це робиться, щоб не допустити мене до сесії, – сказала Майборода.

У відповідь на питання журналіста, хто, на її думку, стоїть за процедурою відкликання, Майборода сказала наступне:

– Мені прикро, що автократія переноситься деякими політиками в Україну. Прикро, що міський голова оточує себе людьми, які не визнають демократію, – сказала вона.

Також Майборода додала:

– Я буду наймати адвоката і буду судитися. Не тому, що мені треба цей мандат. Він не дав мені ні власності, ні ділянок. Для мене важливо, щоб була партійна конкуренція і на рівні партії, і на рівні ради, – сказала депутатка.
18.12.2023 16:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter