У громадській приймальні міської організації Партії регіонів працюють Змії Гориничі?

У громадській приймальні міської організації Партії регіонів працюють Змії Гориничі?Черкаські регіонали невтомно дарують насолоду численним шанувальникам. Здавалося б, невеличке рядове повідомлення прес-служби Черкаської міської організації ПР. Але з нього дізнаєшся, що депутати-регіонали, котрі працюють у Черкаській міській раді, - справжні Змії Гориничі
Як інформує Черкаська міська організація Партії регіонів, з 1 червня 2013 року черкаські регіонали мають новий офіс за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 150.
- Щодня в міську організацію ПР за допомогою у вирішенні нагальних питань звертаються десятки жителів м. Черкаси. Тому питання про розширення можливостей роботи нашої громадської приймальні стало актуальним та вчасним, - зазначив голова Черкаської міської організації Партії Регіонів Володимир Ходак. - Новий офіс Партії регіонів – це простора громадська приймальна, де водночас можуть працювати кілька депутатів Черкаської міської ради, приймаючи водночас по кілька відвідувачів (так у тексті, - Пров).
11.06.2013 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter