Через відсутність кворуму в Каневі знову не відбулося засідання міської ради

Через відсутність кворуму в Каневі знову не відбулося засідання міської ради Як інформують у міськраді Канева, 12 вересня продовження І позачергового засідання ХIV сесії Канівської міської ради VIІІ скликання, а також проведення ІІ позачергового засідання, на якому наполягала частина депутатів, не відбулися через відсутність кворуму.

За повідомленням секретаря Канівської міської ради Оксани П’яткової, на сесію не з’явилися депутати: Володимир Коржов, Сергій Водянов, Віктор Хоменко, Олександр Коляда, Сергій Ткаченко, Михайло Майстренко, Вадим Туливітер, Оксана Леонова, Єлизавета Капітан, Олена Радченко та Олена Воюцька. Повідомили секретаріат про причини неявки народні обранці – Іван Кононенко, Сергій Бакум, Євгеній Маланчев, Анатолій Бортник, Сергій Якименко.

– Кворум не зібрався. Ініціатори сесійного засідання не з’явилися. Відповідно до регламенту процедуру ми витримали і це питання закрито, – пояснила секретар Канівської міської ради Оксана П’яткова та з огляду на повітряну тривогу попросила присутніх пройти в укриття.
12.09.2023 16:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter