Бондаренко пропонує охочим черкащанам відвідати Тимошенко в качанівській колонії

Лідер Черкаської «Батьківщини» Бондаренко мріє, щоб найближчим часом черкащани облюбували маршрут Черкаси – Качанівська колонія так, як в 50-ті роки минулого сторіччя радянські люди вподобали маршрут «Москва-Пекін».

«Ув`язнивши Юлію Тимошенко і етапувавши її аж у Качанівську колонію в Харкові, Янукович і компанія, напевне сподіваються, що з часом суспільство забуде про опозиційного лідера, що грати зупинять її вплив на політику в Україні. Влада також думає, що тюрма зламає бійцівський дух і самої Тимошенко. Але ми віримо, що ані перше, ані друге бажання кримінального режиму не справдиться, і партія «Батьківщина» для цього докладе всі зусилля», - заявив голова Черкаської обласної організації ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко.

За його словами, черкаська організація «Батьківщини» придумала спосіб на практиці продемонструвати, як багато в Тимошенко прихильників, запросивши всіх черкащан до неї в гості.
«Таким чином ми покажемо владі, що не сприймаємо її репресивної політики, що готові боротись за демократію і підтримаємо свого лідера. Всі, хто має бажання разом з активістами партії поїхати до Харкова, просимо звертатись в наш обласний офіс за телефоном 50 – 04 – 59», - повідомив Бондаренко.
19.01.2012 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter