Затриманий за хабар сільський голова Медведівки міг постраждати за спротив Регіонам?

Затриманий за хабар сільський голова Медведівки міг постраждати за спротив Регіонам? Як ми вже повідомляли з посиланням на прес-службу МВС України, на Черкащині відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.368 КК України (одержання хабара) стосовно одного із голів сільських рад Чигиринського району. Він вимагав та отримав від жителя села 500 доларів США та 4 тисячі гривень хабара за сприяння в надані в оренду земельної ділянки площею 1 га на території згаданої сільради.
Проте як інформує видання «Про Головне», сільський голова Медведівки Олександр Діскант 9саме його було затримано правоохоронцями) вирізнявся самостійною поведінкою. Зокрема, дозволив опозиції провести масштабне холодноярське свято з вшанування борців за волю України. Також він відмовився їхати на «антифашистський» мітинг у Київ 18 травня.
Олександр Діскант, якого відпустили до суду під заставу, запевнив, що хабаря не вимагав: «Мені ці гроші підкинули. Ніякого хабаря я не вимагав. Я не розумію, кому це було потрібно. Я впевнений, що слідство в усьому розбереться». Медведівський голова вже знайшов собі адвоката, який відстоюватиме його права.
22.05.2013 10:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
09:50 09.06.2013 Koshoviy:
Олександр Діскант - чесна і порядна людина. Громадо! Не віддавайте його злочинцям! Завтра прийдут за Вами! А взагалі-то: "Європейський порядок сьогодні - це продукт лютої боротьби мас з правлячим класом за свої права. У Європі панує право не тому що в один прекрасний момент правлячі класи «раптом» зрозуміли: «А, ці нещасні селяни і робітники, як би їм допомогти і поліпшити їхнє життя», а тому що низи змусили прислухатися до своїх вимог. За допомогою силових методів. Не дарма Маркс казав, що «насильство - повитуха історії».