14 березня афганці з кількох областей України приїдуть до Черкас знімати Одарича

14 березня о 10 годині біля Черкаського МВК відбудеться акція протесту ветеранів війни в Афганістані. Як повідомив на сьогоднішній прес-конференції голова обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану Олександр Рибченко, в акції протесту братимуть участь ветерани війни в Афганістані з кількох областей України, крім Черкаської.
Нагадаємо, що черкаських афганців обурила заява міського голови Черкас Одарича на останній сесії міської ради. Мер виступив проти виділення коштів на реконструкцію пам’ятника та будівництво музею воїнам інтернаціоналістам загиблим в Афганістані, заявивши, що він не вважає афганців захисниками Вітчизни і просить депутатів проголосувати проти виділення запланованих коштів.
О. Рибченко повідомив, що після акції протесту заплановано проведення зборів громади Черкас, на якій будуть створені ініціативні групи для збору підписів за імпічмент мерові Черкас.
05.03.2012 17:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
23:22 06.03.2012 Pupsik-210:
Слава тебе господи, что наконец-то появились настоящие мужики и наконец-то смогут убрать этого " мера-землесоса" с нашего города.