Опозиція повідомляє, що ДАІ не пускає людей на завтрашній мітинг у Черкаси

Опозиція повідомляє, що ДАІ не пускає людей на завтрашній мітинг у Черкаси Як інформують у прес-службі об`єднаної опозиції, влада чинить перешкоди проведенню мітингу-протесту "Черкащина: настав час діяти!", який опозиціонери проводитимуть 6 квітня в Черкасах. Зокрема, на постах ДАІ не пропускають автівки і автобуси з учасниками завтрашньої акції.
Як стало відомо, таке спостерігається в Корсунь-Шевченківському, Катеринополі, Смілі, Умані. ДАІшники перепиняють автобуси та автомобілі, в яких можуть їхати учасники акції. В опозиції не сумніваються – наказ не пускати мітингувальників на акцію віддано "високим керівництвом" з Черкас. Більше того, стоїть питання про звільнення тих начальників місцевих управлінь ДАІ, які не послухаються і пропустять мітингувальників на акцію.
Крім того, активісти опозиції, які в наметах роздають агітпродукцію та розповсюджують інформацію про завтрішню акцію, теж піддаються тиску. Ще першого дня до наметів почали підходити молодики спортивної статури та неоднозначно натякати, що підтримка подібної акції, а тим більше - агітаційна робота з населенням є небезпечною для здоров'я.
05.04.2013 16:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter