"Фронтовики" продовжують наметову акцію "Черкащина: настав час діяти"

"Фронтовики" продовжують наметову акцію "Черкащина: настав час діяти"За повідомленням прес-служби Черкаського «Фронту Змін», із 1 квітня триває акція "Черкащина: настав час діяти".
Акція розпочалася в усіх містах і містечках Черкащини, зокрема, в Черкасах, Умані, Чорнобаї, Каневі, Драбові... Завершиться вона великим мітингом в обласному центрі 6 квітня.
"Мета цієї акції – показати владі, що наш народ може об’єднатись і не дозволити можновладцям чинити злочини проти громади. Люди втомились від чинного режиму і вони готові відстоювати свої права. Влада має працювати для народу, а не навпаки", - зазначив координатор акції Максим Поляков.
У кожному районі стоять намети опозиції, де можна отримати інформацію про мету та перебіг акції. Створюються революційні комітети, до яких долучаються не лише представники партій, а й прості українці, які прагнуть висловити свою громадянську позицію.
Основні скарги черкащан стосуються рівня життя, безробіття, стану доріг, невеликих соціальних виплат, заборгованостей із зарплати. Наприклад, у Каневі люди нарікають на так звану оптимізацію освіти в районі. Канівчани занепокоєні тим фактом, що минулого року в районі закрили дві школи – у Григорівці та Пшеничниках, влада готує до закриття Беркозівську школу. Турбує людей і питання перевиборів. Як відомо, виборчий округ №197, до складу якого входить і Канівщина, не представлений у парламенті народним депутатом...
04.04.2013 14:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter