Черкаська міськрада звернулася до Президента й Прем'єра щодо термінового затвердження бланків та заяв для отримувачів субсидій

Черкаська міськрада звернулася до Президента й Прем'єра щодо термінового затвердження бланків та заяв для отримувачів субсидій За інформацією департаменту соціальної політики Черкаської міської ради, щоб уникнути загрози несвоєчасного отримання найбільш вразливими верствами населення субсидій та несвоєчасним розрахунком за житлово-комунальні послуги жителями Черкас, депутати Черкаської міської ради підтримали звернення до Президента та прем’єр-міністра України щодо термінового затвердження бланків заяв і декларацій нового зразка для отримувачів субсидій. Відповідне звернення підготував департамент соціальної політики.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 14.04.2021 прийняв постанову №420 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», яка набула чинності з 01.05.2021. Відповідно до зазначеної вище постанови внесено ряд змін, в т.ч. подача нових заяв та декларацій для всіх отримувачів субсидій.

Однак у зв’язку з несвоєчасним затвердженням Кабінетом Міністрів України зразків заяви та декларації та неможливістю населенню своєчасно та в повному обсязі реалізувати своє право на державну допомогу, депутати Черкаської міської ради занепокоєні ситуацією, що складається в країні навколо несвоєчасного оформлення громадянами субсидій.

Тому щоб уникнути і до того непростої ситуації в суспільстві через чергові підвищення цін на житлово-комунальні послуги та враховуючи високу соціальну напругу, депутати Черкаської міської ради звертаються до Президента України, Кабінету Міністрів України з вимогою захистити найбільш вразливі верстви населення шляхом термінового затвердження бланків заяв і декларацій для отримувачів субсидій.
14.05.2021 14:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter