УП про Одарича: "...Не менш цинічною є діяльність мера Черкас Сергія Одарича"

УП про Одарича: "...Не менш цинічною є діяльність мера Черкас Сергія Одарича"Українська правда проаналізувала, з якого бізнесу вийшли мери обласних центрів, та як цей бізнес співпрацює з місцевою владою, іншими словами – зі своїми співвласниками. Повністю матеріал «Навіщо йдуть в мери?» можна прочитати тут.

Зокрема, про міського голову Черкас Одарича УП написала так:
«Не менш цинічною є діяльність мера Черкас Сергія Одарича, бізнес-партнером якого називають урядового уповноваженого із питань дерегуляції господарської діяльності Михайло Бродського.
Обидва політичні діячі в минулому пов'язані спільним меблевим бізнесом. Фірма, що стала ексклюзивним дилером Черкаської міськради для будь-яких видів товару, навіть назву отримала "меблеву" – "Спецдревцентр".
Слід зазначити, що тут схема підтримки власного бізнесу видалась більш оригінальною.
Улітку минулого року на тендерах черкаських органів місцевої влади заявилась нова зірка – ТОВ "Спецдревцентр". Прізвища засновників цієї фірми нічого не скажуть пересічному громадянину.
Проте, її директор Андрій Дзюба, перед тим як очолити підприємство, майже три роки працював заступником мера Одарича, а до цього – на різних посадах у фірмах, що належать Одаричу й Бродському.
З липня по жовтень "Спецдревцентр" виграв три тендери Департаменту економічної політики та розвитку Черкаського міськвиконкому. Фірма продала міськраді матеріал для покрівлі даху, контейнери для сміття та теплові лічильники. Усе це коштувало більше мільйона доларів.
Вражає й сума закупівель, і різноманітність товарів, яку спромігся поставляти Черкаській владі "Спецдревцентр".
УП про Одарича: "...Не менш цинічною є діяльність мера Черкас Сергія Одарича"
"Спецдревцентр" поставляє черкаській міськраді і будматеріали, і урни, і лічильники тепла
24.02.2012 18:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
18:47 27.02.2012 alexband:
Надо перекрыть стояк в многоквартирном доме чтобы заменить запорную арматуру на входе в квартиру? Вы думаете это должен сделать СУБ бесплатно? Ошибаетесь.. Это будет делать "Спецдревцентр" - "всего" за 25 гривен.
16:34 27.02.2012 Panjero:
Маски скинуті - маємо зграю хижаків, які присмокталась до бюджету гірше солітерів. Одарич, Отрешко, Ліходькін - особі, які забирають у черкащан життєвий простір. Запам`ятайте ці прізвища - не вітайтесь з ними та передайте іншим.
08:44 25.02.2012 Oksana_Kolisnyk:
Отак руйнуються "легенди"...