Керівник одного з управлінь Міноборони Курбет заявив про намір балотуватися до ВРУ по 197 ТВО

Керівник одного з управлінь Міноборони Курбет заявив про намір балотуватися до ВРУ по 197 ТВО Як інформує Прочерк, колишній військовий комісар Черкаської області Євгеній Курбет у заяві змі зазначив, що «після оголошення ЦВК довиборів до Верховної Ради на 197 виборчому окрузі отримав багато питань на тему: чи буду я балотуватися на цих виборах?»

«Питання для мене виявилося непростим. Я провів низку консультацій з людьми, які знають мене по роботі у якості депутата Черкаської обласної ради, моїми земляками – а я народився на Золотоніщині, що входить у цей виборчий округ, з черкащанами, думка яких для мене важлива. І ухвалив рішення.

Я буду балотуватися на довиборах до Верховної Ради України по 197 виборчому округу. На Черкащині багато проблем: економічних, соціальних, екологічних. Щодня як депутат Черкаської обласної ради я отримую десятки звернень від черкащан. Більшості з них намагаюся допомогти. Впевнений, як депутат Верховної Ради, я зможу зробити значно більше!» – зазначив Євгеній Курбет.

Нагадаємо, Микола Томенко, лідер «Громадського руху “Рідна країна”», не виключав можливості балотування на проміжних виборах на Черкащині.
15.04.2021 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter