Слово і діло: Найвідповідальнішим нардепом від Черкащини є Сергій Рудик. Пасе задніх Любов Шпак

Найвідповідальнішим мажоритарником Черкаської області зараз є Сергій Рудик (група «За майбутнє»). Він виконав 31% обіцянок.

Про це повідомляє «Слово і діло».

У Рудика всього 94 обіцянки: виконав – 29 (31%), провалив – 27, в процесі реалізації – 38. У поточному скликанні депутат ще не виконав жодної обіцянки. Серед зобов'язань, які йому потрібно реалізувати: підтримувати всі антикорупційні ініціативи, голосувати за закони, які гарантують підвищення якості та доступність освітніх послуг, забезпечувати дошкільні та шкільні навчальні заклади меблями.

Позафракційний Антон Яценко дав 144 обіцянки: виконав – 35 (24%), не виконав – 21, в процесі реалізації – 88. Нардеп виконав обіцянку відкрити восени ще одну частину парку «Нова Софіївка», встановити кораблі в мініатюрі на набережній Осташівського ставу, звернутися в КСУ щодо закону про обіг земель сільськогосподарського призначення. Серед провалених обіцянок Яценка – відкрити в 2020 році в Умані парк «Хащі».

18% обіцянок виконав Олег Арсенюк зі «Слуги народу». У депутата всього 34 зобов'язання: виконав – 6, провалив – 2, в процесі реалізації – 26. Арсенюк виконав обіцянки підтримувати скасування депутатської недоторканності, підтримувати впровадження обов'язкової конфіскації майна корупціонерів.

Сергій Нагорняк («Слуга народу») дав 47 обіцянок: виконав – 7 (15%), не виконав – 3, в процесі реалізації – 37. Нардеп провалив обіцянки підтримувати всі законопроєкти, які передбачає програма партії, і бути присутнім на всіх засіданнях Ради.

10% обіцянок виконав ще один «слуга народу» Андрій Стріхарський. За даними «Слово і діло», у нього 31 обіцянка: виконав – 3, провалив – одну, в процесі виконання – 27. Депутат виконав обіцянки підтримувати зміни до виборчого законодавства і залишити землю у власності українських громадян.

Любов Шпак («Слуга народу») дала 34 обіцянки: виконала – 3 (9%), провалила – 2, в процесі реалізації – 29.

Відзначимо, що досі зберігає мандат народного депутата Олександр Скічко, який пройшов по мажоритарному округу Черкаської області. Наприкінці січня президент призначив Скічка главою обладміністрації, але його депутатських повноважень усе ще не припинили.
10.03.2021 14:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter