Порошенко: ЄС висуне Романа Сущенка кандидатом у нардепи по Черкащині на окрузі Скічка

Як інформує на фб екс-Президент України Петро Порошенко, Європейська Солідарність ухвалила рішення висунути Романа Сущенка кандидатом в народні депутати, щойно будуть оголошені довибори на Черкащині.

Фракцію «Європейської Солідарності» у Верховній Раді називають «спецназом опозиції». І справді, наші депутати — це люди без страху і докору, які готові відстоювати Україну будь-де: у сесійній залі, чи у ПАРЄ, навіть на полі бою.

І саме такою людиною, без сумніву, є Роман Сущенко. Людиною, яка пройшла російські катівні, яка боролася за Україну навіть у безнадійній, здавалося б, ситуації. Роман став символом боротьби за Україну, яку підтримав увесь світ.

Вважаю, що досвід Романа допоможе нашій парламентській боротьбі з російською «п’ятою колоною». Хочу окремо наголосити, Роман одразу ж влився у нашу команду, і можна точно сказати, що він — наша людина, а «Європейська Солідарність» — його і ваша партія. І на місцевих виборах завдяки Роману довіра на Черкащині до «Європейської Солідарності» зросла вдвічі.

Сьогодні він очолює наш партійний осередок, працює над розбудовою і очищенням партії, його обрали першим заступником Голови обласної Ради. Роман добре знає проблеми Черкаського краю й тому принесе багато користі в парламенті в тому числі і мешканцям області.

Саме завдяки таким людям як Роман авторитет та підтримка партії зростають і – переконаний – й далі зростатимуть. Ми маємо ще раз продемонструвати, що «Європейська Солідарність» є не тільки єдиною опозиційною проукраїнською і проєвропейською силою, а й єдиною проукраїнською і проєвропейською альтернативою цій владі.
05.02.2021 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter