Сесія Черкаської облради так і не розпочалася. Засідання перенесено на 21 грудня

Сесію Черкаської обласної ради, яку скликали сьогодні, 17 грудня, перенесли на 21 грудня. Про це повідомляє кореспондент «ВиЧЕрпно» з місця події.

Зазначимо, що засідання затримали на 50 хвилин. За попередньою реєстрацією, яка відбувалася в ручному режимі, на сесії зареєструвалися 52 депутати. Однак за допомогою електронної системи спочатку зареєструвалися лише 29, а повторно — 34 депутати.

Представники партії «За майбутнє» та «Слуга народу» заблокували роботу сесії, не проголосувавши за порядок денний. Згодом на засііданні зробили перерву на 10 хвилин, аби всі депутати партії «За майбутнє» встигли приїхати й зареєструватися. Згодом сесію таки перенесли на 21 грудня, на 10:00.

«Сьогодні ви станете відомі на всю країну. Об’єдналися дві партії: «За майбутнє» та «Слуга народу», — прокоментував позицію вищезазначених партії депутат від «ЄС» Олександр Радуцький.

Нагадаємо, сьогодні під час засідання сесії обласної ради мали затвердити постійні комісії та їхніх голів. Зауважимо, що без їхнього формування буде неможливим ухвалення будь-яких рішень, зокрема, і про бюджет на наступний рік, оскільки усі питання порядку денного сесії попередньо мають бути розглянуті в режимі постійних комісій.
17.12.2020 17:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter