Хто увійшов до новообраної Черкаської міськради (список депутатів)

Черкаська територіальна виборча комісія оголосила імена депутатів, які проходять до міської ради. Про це інформує 18000.

Найбільше мандатів – по вісім – набрали кандидати від партій “Слуга народу” та “За майбутнє”. Сім мандатів у “Європейської солідарності””, шість – у “Голосу”, п’ять – у “Черкащан”, по чотири – у “Батьківщини” та ОПЗЖ.

“Слуга Народу”

Мойсієнко Василь Миколайович (Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, перший проректор);
Мелікова Оксана Петрівна (підприємець, голова комітету самоорганізації населення “Богданівський”);
Прядка Сергій Миколайович (тимчасово не працює);
Абрамова Карина Сергіївна (КНП ЧОЛ ЧОР “Перинатальний центр”, лікарк-інтерн акушер-гінеколог);
Котолуп Юрій Юрійович (ПСП “Ньютон-Консалтинг”, директор);
Волошин Анатолій Іванович (голова комітету самоорганізації населення мікрорайону “Зелений”);
Мкртчян Араік Рафікович (підприємець);
Дудка Сергій Володимирович (Товариство з обмеженою відповідальністю “Фабрика агрохімікатів”, менеджер зі зв’язків з громадськістю).

Політична партія “За майбутнє”

Бондаренко Анатолій Васильович (Черкаська міська рада, міський голова);
Мушієк Андрій Михайлович (підприємець);
Шевченко Геннадій Юрійович (відділ “Патронатна служба” Черкаська міська рада, помічник міського голови);
Агапова Олена Михайлівна (Приватне підприємство “Енерголаб”, юрист-консультант);
Тронц Тимофій Володимирович (Комунальне некомерційне підприємство “Перша Черкаська міська лікарня” Черкаської міської ради, директор);
Моторний Роман Васильович (підприємець);
Гладкий Георгій Анатолійович (підприємець);
Майборода Любов Володимирівна (Черкаська міська рада, головний спеціаліст департаменту охорони здоров’я).

Політична партія “Голос”

Євпак Віктор Миколайович (підприємець);
Друмашко Володимир Григорович (підприємець);
Валенчук Павло Павлович (підприємець);
Івашкова Надія Євгенівна (АО “Івашкова, Купченко і партнери”, керуючий партнер);
Холупняк Катерина Олександрівна (Черкаський державний бізнес-коледж, викладач);
Шмиголь Сергій Олегович (підприємець).

ВО “Черкащани”

Беззубенко Віктор Анатолійович (Черкаська міська організація ВО “ЧЕРКАЩАНИ”, секретар ради);
Сухарьков Іван Васильович (ПрАТ АЗОТ, начальник відділу інтегрованої системи менеджменту);
Казарян Нарек Петросович (підприємець);
Буряк Світлана Вячеславівна (підприємець);
Саліна Юлія Іванівна (підприємець).

Політична партія “Європейська солідарність”

Кудактін Сергій Вікторович (Товариство з обмеженою відповідальністю “ОЛЄКС-ГРУП”, директор);
Рубан Сергій Леонідович (Черкаська територіальна організація Політичної Партії “Європейська Солідарність”, керівник Секретаріату);
Савенко Олександр Сергійович (Комунальне підприємство “Черкаська служба чистоти”, перший заступник директора);
Красюк Віталій Анатолійович (Приватне акціонерне товариство “Лебединський насінневий завод”, керівник відділу торгових операцій);
Батир Руслан Анатолійович (Черкаська міська рада, заступник директора Департаменту житлово-комунального комплексу);
Шабатура Сергій Володимирович (підприємець);
Бандура Інна Валеріївна (Товариство з обмеженою відповідальністю “Оберіг 2010”, директор);

ВО “Батьківщина”

Діскант Роман Володимирович (підприємець);
Тренкін Юрій Васильович (підприємець);
Мельник Олексій Олексійович (КП “ЧЕЛУАШ”, директор);
Темченко Юлія Сергіївна (Черкаська дитяча музична школа №1 ім. М.В. Лисенка, директор).

ОПЗЖ

Кашко Олег Миколайович (Черкаська регіональна організація Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”, керівник Секретаріату);
Погостінська Юлія Олександрівна (ТОВ “Телерадіокомпанія “ВІККА”, генеральний директор);
Замирайло Олександр Анатолійович (підприємець);
Левицький Ярослав Євгенійович (ПрАТ “Черкаський КХП”, директор).

Із попереднього складу міської ради переобралися лише п’ять депутатів. Депутати що переобралися:

від ВО “Батьківщина” – Юрій Тренкін, Роман Діскант та Олексій Мельник;
від “Черкащан” – Іван Сухарьков;
від “Європейської солідарності” – Олександр Савенко.
Крім того, у разі перемоги у другому турі виборів мера місце Анатолія Бондаренка займе ще одна депутатка – Олена Шевченко. У разі перемоги Віктора Євпака наступним у списку буде Олександр Задніпряний.
09.11.2020 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter